poniedziałek, 5 września 2016

Uroki miłosne- UWAGA

Witam Państwa
W sieci znajduje się mnóstwo stron na których możemy zakupić usługę odprawienia rytuału miłosnego. Z powodu tego że znalazłam się w życiowym dołku, ponieważ mąż znalazł sobie inną kobietę zainteresowałam się tym tematem. Na początku byłam pełna nadziei. Zaczęłam czytać komentarze na temat ludzi zajmujących się urokami. I wtedy nastały pierwsze chwile zwątpienia. Zazwyczaj komentarze bardzo pozytywne przeplatały się z tymi negatywnymi. W końcu trafiłam na forum - rytualmilosny.fora.pl - jedno z większych for internetowych na ten temat. Prawie każda ze stron miała tam opinie negatywne, jednakże 2 osoby - Artur urokmilosny.blogspot.com, oraz Szeptunka Barbara Gruszczyńska miały opinie zdecydowanie pozytywne. Pomyślałam sobie, że skoro tyle osób wypowiada się dobrze o tych "rytualistach" to spróbuję zamówić tam urok miłosny. Najpierw napisałam do Artura. Po wymianie kilku maili otrzymałam dane do wpłaty. Zapłaciłam, następnie zostałam poinformowana o odprawieniu rytuału i o tym że efekty mają przyjść po około 2 miesiącach. Jak się potem okazało te efekty nie tylko nie przyszły, lecz było jeszcze gorzej niż wcześniej. Przed rytuałem mąż przynajmniej ze mną rozmawiał, tymczasem po, przestał w ogóle się do mnie odzywać. Czułam się bardzo źle, ale pomyślałam sobie, że zamówię jeszcze jeden rytuał u Pani Gruszczyńskiej. Schemat wymiany maili był podobny jak poprzednio, również zostałam zapewniona że niedługo zobaczę efekty i mąż do mnie powróci. Niestety - mijały kolejne tygodnie, a sytuacja wciąż pozostawała bez zmian. A Gruszczyńska, podobnie jak wcześniej Artur po prostu przestała odpowiadać na moje maile.

Po co o tym napisałam? A po to, że pomyślałam sobie że nie zostawię tego  bez echa. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy inni oferujący rzucenie uroku miłosnego również działają w tak podły sposób, aczkolwiek te dwie osoby po prostu ze mnie zakpiły.

Poczytałam trochę więcej na temat wymienionego wcześniej forum i zaczęłam analizować informacje. Próbowałam się zarejestrować. Moje konto nigdy nie zostało aktywowane. I w końcu dotarło do mnie- to forum stworzyła jedna osoba chcąca się wypromować i łatwo zarobić. Gdy zostawiłam na forum kafeteria w jednym z tematów o urokach swój e-mail i opisałam sprawę odezwały się do mnie 3 inne kobiety  pokrzywdzone   przez te same osoby. Jedna z nich napisała że jej konto na rytualmilosny.fora.pl zostało aktywowane, lecz gdy tylko napisała negatywną opinię na Artura, wypowiedź została usunięta z forum, a ona zbanowana. Szkoda tylko że nie wiedziałam o tym wcześniej i straciłam  całkiem sporo pieniędzy....

Na obecną chwilę pogodziłam się już z utratą męża i staram się żyć własnym życiem. Mogłabym szukać dalej skutecznych rytualistów, ale uznałam że nie mam pewności że znajdę kogoś kto rzeczywiście mi pomoże, a ponadto nabrałam dystansu do wielu spraw i wierzę że będzie dane spotkać mi kogoś z kim jeszcze będę szczęśliwa.


52 komentarze:

 1. A czy zna ktoś adres (strona, e-mail) jakiegoś skutecznego rytualisty? Ciężko w sieci znaleźć taką osobę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, poszukuję informacji o następujących stronach: urok-milosny.pl, urokmilosny24.pl, mysticum.pl, iton.com.pl, urokmilosny.blogspot.com, magia-anielska.pl, magiczny-swiat.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Korzystałama z itona i mysticum.pl. Po rytuale z iton.com.pl efektów brak, po rytuale miłosnym z mysticum chłopak wrócił, ale dalej zdarzają się nam ciche dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak długo po przelewie czekalas na odpowiedz i na odproawinie rytualu z mysticum?

   Usuń
  2. ok już. znam odpowiedź sama muszę sobie na nią odpowiedzieć. Pan z mysticum na chwilę obecną w moich odczuciach uczciwy. Odpisuje po paru h. Rytuały odprawione. teraz czekam na efekty.

   Usuń
  3. Jaki rytuał zamawiając i ile już czekasz ?

   Usuń
 4. A co możecie powiedzieć o Barbarze Gruszczyńskiej?

  OdpowiedzUsuń
 5. Barbarze Gruszczyńska to oszustwo inna nazwa Artura

  OdpowiedzUsuń
 6. A czy warto skorzystać z urok-milosny.pl?

  OdpowiedzUsuń
 7. rytualista z urok-milosny.pl jest akurat jednym z najpewniejszych i najskuteczniejszych z obecnie ogłaszająych się.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zamawiałam jakiś czas temu rytuały u emmy cole i ja2313@op.pl efektów zadnych.

  OdpowiedzUsuń
 9. A próbował ktos rytuałów egipskich z mysticum.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. z mysticum to nie wiem, ale wrózka ewa i alanna onyxia nie są skuteczne bo zamawiałam u nich 4 miesiące temu i dalej nic się nie zmieniło.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z mysticum.pl na innych forach ludzie polecają spętania miłosne, sama nie zamawiałam więc nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 12. egzorcysta.info nie polecam, zero efektów.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zamawiałam u Alanny Onyxii, Gruszczyńskiej i wróżki Ewy w mniej więcej podobnym czasie (przeszło 2,5 miesiaca temu). Moja sytuacja miłosna od tego czasie zupełnie się nie polepszyła.

  OdpowiedzUsuń
 14. Piszcie jeszcze swoje opinie o mysticum.pl, zastanawiam się mocno nad skorzystaniem.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy ktoś korzystał jeszcze z Artura z urokmilosny.blogspot.com ? Jaki miałyście z nim kontakt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Macie jakies opinie o kirasalez i rytualista-adron@wp.pl ?

   Usuń
  2. 3 miesiace temu zamawiałam i nic nie wskazuje żeby mężczyzna miał wrócić. A Artur coraz rzadziej odpisuje na maile.

   Usuń
  3. Bardzo dużo jest negatywnych opini o Arurze i jego blogu

   Usuń
 16. egzorcysta.info nie działa. Czekałam 4 miesiące na powrót chłopaka, ale nie nastapiło nic takiego.

  OdpowiedzUsuń
 17. Posiadacie jakieś informacje na temat zofia-rytualy@wp.pl ? Robił ktoś u niej rytuał?

  OdpowiedzUsuń
 18. ja u tej zofii zamawiałam już długi czas temu 3-4 miesiące jakieś i żadnych zmian na lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 19. U malabory ktoś robił?

  OdpowiedzUsuń
 20. Skorzystałam z mysticum.pl i efekty przyszły po ponad 6 tygodniach od wykonania spętania miłosnego. Wcześniej korzystałam z rytuałów u Zofii i Artura, ale nic to nie pomogło, dlatego zdecydowałam się na spętanie.

  OdpowiedzUsuń
 21. Robiłam rytuał w czerwcu u Allany Onyxia efektów brak , jest gorzej.

  OdpowiedzUsuń
 22. A u mnie pomógł dopiero rytuał egipski, wcześniej zamawiałam kilka uroków i też nic.

  OdpowiedzUsuń
 23. Witam szukam skutecznego rytualisty od spetan milosnych ....moze ktos kogos sprawdzonego polecic?....

  OdpowiedzUsuń
 24. Od spętań to zdecydowanie mysticum.pl

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja zamawiałam u kirasalez,zofiarytualy,ja23231,i teraz wiem ,że to MEGA OSZUSTKI .W głowie mi się nie mieści jak można tak oszukiwać WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba się liczyć z tym, że jeśli ktos się ogłasza podając tylko maila to jest potencjalnym oszustem. Pomyśl sobie, że taka osoba może nie wiedziec kompletnie nic o magii i kieruje nią tylko chęć zarobku. Lepiej korzystać ze stron internetowych, gdzie znajdziemy jakieś artykuły na temat uroków, spętań, przynajmniej wiadomo że osoba tworzaca tą stronę ma jakąś wiedzę na temat pracy z energiami.

   Usuń
  2. A czy rytuały egipskie są skuteczne? I kto je wykonuje? większość ogłasza się z urokami na konkretną osobę, ale te zamawiałam już dwa i nie pomogły.

   Usuń
 26. Z tego co czytam na temat magii miłosnej, rytuały egipskie są jednymi z najskuteczniejszych. A co do rytualistów, którzy je odprawiają, wpisz po prostu w wyszukiwarce "rytuały egipskie", znajdziesz kilka ogłoszeń.

  OdpowiedzUsuń
 27. Rytuały egipskie posiadaj,a największą skuteczność, sama moge to potwierdzić.

  OdpowiedzUsuń
 28. szaman-miejski.eu - urok miłosny na tej stronie nie zadziałał w najmniejszym calu.

  OdpowiedzUsuń
 29. Artur to oszusta w dodatku straszy klientów

  OdpowiedzUsuń
 30. Najważniejsze jest, aby po wykonaniu rytuału otrzymać zdjęcia. Ito nie byle jakie robie na odczep. A z tego co wiem zdjęcia wysyłają tylko na stronie mysticum.pl i chyba urok-milosny.pl. Ktoś twierdził że Samael tekże je wysyła, choć tutaj nie jestem pewna. Tak czy inaczej, bez zdjęcia nie macie żadnej pewności że rytuał został odprawiony. Koniecznie więc ich żądajcie.

  OdpowiedzUsuń
 31. Proszę odpowiedzcie czy ktoś ma efekty po rytuałach z mysticum ? ...

  OdpowiedzUsuń
 32. Po spętaniu na mysticum, 5 tygodni po wykonaniu coś się wreszcie ruszyło. Przynajmniej chłopak odnowił kontakt, spotkał się ze mną i regularnie pisze do mnie wiadomości, często jako pierwszy. Jeszcze nie jesteśmy razem, ale jest progres. Po 4 innych rytuałach u innych osob które zamawiałam w okresie od lutego do lipca 2017 nie było żadnych efektów

  OdpowiedzUsuń
 33. Witam, chciałam was zapytać czy ktoś korzystał z Apollonusa? O nim też piszą dobrze na forum. Czy ktoś może coś napisać na jego temat?

  OdpowiedzUsuń
 34. A czy ktos ma jakies opinie o Amarylis ? Ciężko coś znaleźć

  OdpowiedzUsuń
 35. Tyle się naczytalam już opini a potrzebuje pomocy,czy jest ktoś kto miał robiony rytuał z powodzeniem u jakiego rytualist???

  OdpowiedzUsuń
 36. U mnie spętanie miłosne na mysticum przyniosło efekty, ale na pełne działanie czekałam przeszło 12 tygodni. U innych osób też tam zamawiających, z którymi pisałam, też działanie było raczej powolne. Ale efekty mieli, dlatego pomimo długiego oczekiwania polecam.

  OdpowiedzUsuń
 37. U mnie wreszcie nastąpił powrót mojego męża, spętanie robione miałam 11 tygodni temu

  OdpowiedzUsuń
 38. Zastanawiam się gdzie zamówić rytuał. O mysticum były same dobre opinie, aż od pewnego czasu w temacie na jednym z forów zaczął się reklamować niejaki Marcin, i na mysticum zaczęto narzekać. Już sama nie wiem kogo wybrać. Czy ktoś może potwierdzić skuteczność tego Marcina?

  OdpowiedzUsuń
 39. Czy ktoś ma efekty po rytuale egipskim u mysticum, jeśli tak to po jakim czasie?

  OdpowiedzUsuń
 40. Zamawiałam rytuały u 4 osób: Apollonusa, Artura -magię krwi, Leszczyńskiej i na koncu mysticum.pl - rytuał egipski. Z ręką na sercu mogę stwierdzić, że po egipskim są najlepsze efekty. Po poprzednich rytuałach kontakt z ukochanym tylko się odnawiał, po czym ponownie zanikał. Po egipskim powróciliśmy do siebie i od 3 tygodni prawie codziennie się spotykamy. Czuję że jest dobrze, on znowu potrafi się momentami we mnie wpatrywać niczym na początku znajomości.

  OdpowiedzUsuń