poniedziałek, 5 września 2016

Uroki miłosne- UWAGA

Witam Państwa
W sieci znajduje się mnóstwo stron na których możemy zakupić usługę odprawienia rytuału miłosnego. Z powodu tego że znalazłam się w życiowym dołku, ponieważ mąż znalazł sobie inną kobietę zainteresowałam się tym tematem. Na początku byłam pełna nadziei. Zaczęłam czytać komentarze na temat ludzi zajmujących się urokami. I wtedy nastały pierwsze chwile zwątpienia. Zazwyczaj komentarze bardzo pozytywne przeplatały się z tymi negatywnymi. W końcu trafiłam na forum - rytualmilosny.fora.pl - jedno z większych for internetowych na ten temat. Prawie każda ze stron miała tam opinie negatywne, jednakże 2 osoby - Artur urokmilosny.blogspot.com, oraz Szeptunka Barbara Gruszczyńska miały opinie zdecydowanie pozytywne. Pomyślałam sobie, że skoro tyle osób wypowiada się dobrze o tych "rytualistach" to spróbuję zamówić tam urok miłosny. Najpierw napisałam do Artura. Po wymianie kilku maili otrzymałam dane do wpłaty. Zapłaciłam, następnie zostałam poinformowana o odprawieniu rytuału i o tym że efekty mają przyjść po około 2 miesiącach. Jak się potem okazało te efekty nie tylko nie przyszły, lecz było jeszcze gorzej niż wcześniej. Przed rytuałem mąż przynajmniej ze mną rozmawiał, tymczasem po, przestał w ogóle się do mnie odzywać. Czułam się bardzo źle, ale pomyślałam sobie, że zamówię jeszcze jeden rytuał u Pani Gruszczyńskiej. Schemat wymiany maili był podobny jak poprzednio, również zostałam zapewniona że niedługo zobaczę efekty i mąż do mnie powróci. Niestety - mijały kolejne tygodnie, a sytuacja wciąż pozostawała bez zmian. A Gruszczyńska, podobnie jak wcześniej Artur po prostu przestała odpowiadać na moje maile.

Po co o tym napisałam? A po to, że pomyślałam sobie że nie zostawię tego  bez echa. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy inni oferujący rzucenie uroku miłosnego również działają w tak podły sposób, aczkolwiek te dwie osoby po prostu ze mnie zakpiły.

Poczytałam trochę więcej na temat wymienionego wcześniej forum i zaczęłam analizować informacje. Próbowałam się zarejestrować. Moje konto nigdy nie zostało aktywowane. I w końcu dotarło do mnie- to forum stworzyła jedna osoba chcąca się wypromować i łatwo zarobić. Gdy zostawiłam na forum kafeteria w jednym z tematów o urokach swój e-mail i opisałam sprawę odezwały się do mnie 3 inne kobiety  pokrzywdzone   przez te same osoby. Jedna z nich napisała że jej konto na rytualmilosny.fora.pl zostało aktywowane, lecz gdy tylko napisała negatywną opinię na Artura, wypowiedź została usunięta z forum, a ona zbanowana. Szkoda tylko że nie wiedziałam o tym wcześniej i straciłam  całkiem sporo pieniędzy....

Na obecną chwilę pogodziłam się już z utratą męża i staram się żyć własnym życiem. Mogłabym szukać dalej skutecznych rytualistów, ale uznałam że nie mam pewności że znajdę kogoś kto rzeczywiście mi pomoże, a ponadto nabrałam dystansu do wielu spraw i wierzę że będzie dane spotkać mi kogoś z kim jeszcze będę szczęśliwa.


122 komentarze:

 1. A czy zna ktoś adres (strona, e-mail) jakiegoś skutecznego rytualisty? Ciężko w sieci znaleźć taką osobę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, poszukuję informacji o następujących stronach: urok-milosny.pl, urokmilosny24.pl, mysticum.pl, iton.com.pl, urokmilosny.blogspot.com, magia-anielska.pl, magiczny-swiat.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Korzystałama z itona i mysticum.pl. Po rytuale z iton.com.pl efektów brak, po rytuale miłosnym z mysticum chłopak wrócił, ale dalej zdarzają się nam ciche dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak długo po przelewie czekalas na odpowiedz i na odproawinie rytualu z mysticum?

   Usuń
  2. ok już. znam odpowiedź sama muszę sobie na nią odpowiedzieć. Pan z mysticum na chwilę obecną w moich odczuciach uczciwy. Odpisuje po paru h. Rytuały odprawione. teraz czekam na efekty.

   Usuń
  3. Jaki rytuał zamawiając i ile już czekasz ?

   Usuń
 4. A co możecie powiedzieć o Barbarze Gruszczyńskiej?

  OdpowiedzUsuń
 5. Barbarze Gruszczyńska to oszustwo inna nazwa Artura

  OdpowiedzUsuń
 6. A czy warto skorzystać z urok-milosny.pl?

  OdpowiedzUsuń
 7. rytualista z urok-milosny.pl jest akurat jednym z najpewniejszych i najskuteczniejszych z obecnie ogłaszająych się.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zamawiałam jakiś czas temu rytuały u emmy cole i ja2313@op.pl efektów zadnych.

  OdpowiedzUsuń
 9. A próbował ktos rytuałów egipskich z mysticum.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. z mysticum to nie wiem, ale wrózka ewa i alanna onyxia nie są skuteczne bo zamawiałam u nich 4 miesiące temu i dalej nic się nie zmieniło.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z mysticum.pl na innych forach ludzie polecają spętania miłosne, sama nie zamawiałam więc nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 12. egzorcysta.info nie polecam, zero efektów.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zamawiałam u Alanny Onyxii, Gruszczyńskiej i wróżki Ewy w mniej więcej podobnym czasie (przeszło 2,5 miesiaca temu). Moja sytuacja miłosna od tego czasie zupełnie się nie polepszyła.

  OdpowiedzUsuń
 14. Piszcie jeszcze swoje opinie o mysticum.pl, zastanawiam się mocno nad skorzystaniem.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy ktoś korzystał jeszcze z Artura z urokmilosny.blogspot.com ? Jaki miałyście z nim kontakt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Macie jakies opinie o kirasalez i rytualista-adron@wp.pl ?

   Usuń
  2. 3 miesiace temu zamawiałam i nic nie wskazuje żeby mężczyzna miał wrócić. A Artur coraz rzadziej odpisuje na maile.

   Usuń
  3. Bardzo dużo jest negatywnych opini o Arurze i jego blogu

   Usuń
  4. To oszust ..... bierze kase i nic nie robi tak naprawde ...a jak sie chce zwrot to szantazuje ze zrobi rozdzielenie itd ...

   Usuń
 16. egzorcysta.info nie działa. Czekałam 4 miesiące na powrót chłopaka, ale nie nastapiło nic takiego.

  OdpowiedzUsuń
 17. Posiadacie jakieś informacje na temat zofia-rytualy@wp.pl ? Robił ktoś u niej rytuał?

  OdpowiedzUsuń
 18. ja u tej zofii zamawiałam już długi czas temu 3-4 miesiące jakieś i żadnych zmian na lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 19. U malabory ktoś robił?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pół roku żadnych efektów po rytuale od malabory.

   Usuń
 20. Skorzystałam z mysticum.pl i efekty przyszły po ponad 6 tygodniach od wykonania spętania miłosnego. Wcześniej korzystałam z rytuałów u Zofii i Artura, ale nic to nie pomogło, dlatego zdecydowałam się na spętanie.

  OdpowiedzUsuń
 21. Robiłam rytuał w czerwcu u Allany Onyxia efektów brak , jest gorzej.

  OdpowiedzUsuń
 22. A u mnie pomógł dopiero rytuał egipski, wcześniej zamawiałam kilka uroków i też nic.

  OdpowiedzUsuń
 23. Witam szukam skutecznego rytualisty od spetan milosnych ....moze ktos kogos sprawdzonego polecic?....

  OdpowiedzUsuń
 24. Od spętań to zdecydowanie mysticum.pl

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja zamawiałam u kirasalez,zofiarytualy,ja23231,i teraz wiem ,że to MEGA OSZUSTKI .W głowie mi się nie mieści jak można tak oszukiwać WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba się liczyć z tym, że jeśli ktos się ogłasza podając tylko maila to jest potencjalnym oszustem. Pomyśl sobie, że taka osoba może nie wiedziec kompletnie nic o magii i kieruje nią tylko chęć zarobku. Lepiej korzystać ze stron internetowych, gdzie znajdziemy jakieś artykuły na temat uroków, spętań, przynajmniej wiadomo że osoba tworzaca tą stronę ma jakąś wiedzę na temat pracy z energiami.

   Usuń
  2. A czy rytuały egipskie są skuteczne? I kto je wykonuje? większość ogłasza się z urokami na konkretną osobę, ale te zamawiałam już dwa i nie pomogły.

   Usuń
 26. Z tego co czytam na temat magii miłosnej, rytuały egipskie są jednymi z najskuteczniejszych. A co do rytualistów, którzy je odprawiają, wpisz po prostu w wyszukiwarce "rytuały egipskie", znajdziesz kilka ogłoszeń.

  OdpowiedzUsuń
 27. Rytuały egipskie posiadaj,a największą skuteczność, sama moge to potwierdzić.

  OdpowiedzUsuń
 28. szaman-miejski.eu - urok miłosny na tej stronie nie zadziałał w najmniejszym calu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mnie ten dziad jeszcze straszyl, z epowypadaja mi wlosy, zeby i oslepne... dlugo po zaprzestaniu kontaktu z nim wysylal mi maile straszace

   Usuń
 29. Artur to oszusta w dodatku straszy klientów

  OdpowiedzUsuń
 30. Najważniejsze jest, aby po wykonaniu rytuału otrzymać zdjęcia. Ito nie byle jakie robie na odczep. A z tego co wiem zdjęcia wysyłają tylko na stronie mysticum.pl i chyba urok-milosny.pl. Ktoś twierdził że Samael tekże je wysyła, choć tutaj nie jestem pewna. Tak czy inaczej, bez zdjęcia nie macie żadnej pewności że rytuał został odprawiony. Koniecznie więc ich żądajcie.

  OdpowiedzUsuń
 31. Proszę odpowiedzcie czy ktoś ma efekty po rytuałach z mysticum ? ...

  OdpowiedzUsuń
 32. Po spętaniu na mysticum, 5 tygodni po wykonaniu coś się wreszcie ruszyło. Przynajmniej chłopak odnowił kontakt, spotkał się ze mną i regularnie pisze do mnie wiadomości, często jako pierwszy. Jeszcze nie jesteśmy razem, ale jest progres. Po 4 innych rytuałach u innych osob które zamawiałam w okresie od lutego do lipca 2017 nie było żadnych efektów

  OdpowiedzUsuń
 33. Witam, chciałam was zapytać czy ktoś korzystał z Apollonusa? O nim też piszą dobrze na forum. Czy ktoś może coś napisać na jego temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U Apollonusa lepiej żadnego rytuału nie zamawiaj. Chyba że masz za dużo pieniędzy i chcesz je stracić.

   Usuń
 34. A czy ktos ma jakies opinie o Amarylis ? Ciężko coś znaleźć

  OdpowiedzUsuń
 35. Tyle się naczytalam już opini a potrzebuje pomocy,czy jest ktoś kto miał robiony rytuał z powodzeniem u jakiego rytualist???

  OdpowiedzUsuń
 36. U mnie spętanie miłosne na mysticum przyniosło efekty, ale na pełne działanie czekałam przeszło 12 tygodni. U innych osób też tam zamawiających, z którymi pisałam, też działanie było raczej powolne. Ale efekty mieli, dlatego pomimo długiego oczekiwania polecam.

  OdpowiedzUsuń
 37. U mnie wreszcie nastąpił powrót mojego męża, spętanie robione miałam 11 tygodni temu

  OdpowiedzUsuń
 38. Zastanawiam się gdzie zamówić rytuał. O mysticum były same dobre opinie, aż od pewnego czasu w temacie na jednym z forów zaczął się reklamować niejaki Marcin, i na mysticum zaczęto narzekać. Już sama nie wiem kogo wybrać. Czy ktoś może potwierdzić skuteczność tego Marcina?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten Marcin to autoreklama. Napisał o sobie multum pozytywnych opinii, a okazało się że nie ma nikogo komu by rzeczywiście pomógł. Szkoda gadać.

   Usuń
 39. Czy ktoś ma efekty po rytuale egipskim u mysticum, jeśli tak to po jakim czasie?

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy ktoś robił egipski rytuał u mysticum? Jeśli tak to czy były efekty i kiedy?

  OdpowiedzUsuń
 41. Zamawiałam rytuały u 4 osób: Apollonusa, Artura -magię krwi, Leszczyńskiej i na koncu mysticum.pl - rytuał egipski. Z ręką na sercu mogę stwierdzić, że po egipskim są najlepsze efekty. Po poprzednich rytuałach kontakt z ukochanym tylko się odnawiał, po czym ponownie zanikał. Po egipskim powróciliśmy do siebie i od 3 tygodni prawie codziennie się spotykamy. Czuję że jest dobrze, on znowu potrafi się momentami we mnie wpatrywać niczym na początku znajomości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się teraz między Wami układa? Myślisz że efekty rytuału będą trwałe?

   Usuń
  2. Nadal jest super:):):) oboje czujemy że jesteśmy sobie przeznaczeni.

   Usuń
  3. Zobaczymy jak długo to będzie trwać. Czy to Cię satysfakcjonuje?

   Usuń
 42. Ten niby Marcin sam się reklamuje pisząc sobie pozytywne komentarze. koresponduję z innymi osobami, które zamówiły u niego wróżbę lub urok i każdemu odpisuje on to samo. Pic na wode.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Straciłam u tego Marcina 400 euro!! Po rzekomo odprawionym rytuale urwał ze mną całkowicie kontakt. Uważajcie na niego, proszę mi wierzyć że nie jestem pierwszą osobą która straciła u niego duże pieniądze.

   Usuń
  2. Dziękuję za te opinie. Zastanawiałam się czy nie zamówić u niego rytuału, ale z tego co czytam prawie każdy pisze że nie ma u niego efektów.

   Usuń
  3. Widzę że nie jestem jedyna, która dała się nabrać na jego gadkę.... ja wtopiłam 300 euro:(

   Usuń
  4. Ja zapłaciłam 500 euro i chciałam z pewnych względów zrezygnować. Rytuału nie odprawił A kasy nie oddał choć obiecał oddać.

   Usuń
  5. Marcin tarot nie odprawia rytuałów, ale kase od ludzi bierze. Żeruje na naiwności.

   Usuń
  6. Dołączam się do pokrzywdzonych, Marcin Tarot nie odprawia rytuałów.

   Usuń
 43. powiedzcie jak jest z Arturem? zamowilam urok najsilniejszy, ale nie dostalam zadnego potwierdzenia ze go wykonal, czy aby napewno moge mu zaufac ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie zamówiłaś magię krwi. Też miałam (podobno) wykonywany ten rytuał, ale nie uswiadczyłam poprawy sytuacji. Były facet wciąż nie chce mnie znać, a od rytuału minęły prawie 4 miesiące. Można uznać że się nie powiódł, o ile w ogóle był odprawiony.

   Usuń
  2. Też zamówiłam magię krwi i też nie mam nawet najmniejszych efektów. Jest nawet gorzej niż przed odprawieniem.

   Usuń
  3. on najprawdopodobiej niec nie robi, a bloga mu pisza copywriterzy
   kiedys chcialam z nim pogadac o magii, to dyrdymaly pisal

   Usuń
 44. Efekty po egipskim z mysticum były widoczne po 8 tygodniach. I były takie jakie chciałam zamawiając rytuał. Mężczyzna wrócił do mnie, ale zachowuje się normalnie, nie obsesyjnie. Bałam się że jego charakter po rytuale ulegnie zmianie, ale na szczęście nic takiego się nie stalo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ile czasu już ponownie jesteście razem?

   Usuń
  2. W najbliższą sobotę upłynie 11 tygodni od powrotu.

   Usuń
  3. A powrót nastąpił od razu czy stopniowo zbliżaliście się do siebie?

   Usuń
  4. Po 30 kilku dniach od zakończenia rytuałów odezwał się. Następnie doszło do kilku spotkań "przyjacielskich". Po tych paru spotkaniach, on sam zaproponował, żebyśmy ponownie zostali parą.

   Usuń
  5. Czyli można uznać, że jego uczucia do Ciebie narastały stopniowo. Liczę, że mój przypadek będzie podobny. Narazie odnowiliśmy kontakt

   Usuń
  6. Stopniowo, ale jednocześnie stosunkowo szybko. Już podczas niezobowiązujących spotkań widziałam, że ciągnie go do mnie i powrót jest kwestią czasu.

   Usuń
  7. Witam ponownie. Dziekuję Ela za wsparcie, mój przypadek potoczył się bardzo podobnie. Stopniowe odnawianiae kontaków i wreszcie upragniony powrót do siebie. Zamawiałam egipski w połowie kwietnia, a wróciliśmy się do sobie na początku obecnego miesiąca.

   Usuń
  8. Ela czy możesz napisać co musiałaś zrobić ? trochę się tego boję nigdy nie korzystałam z tego typu usług

   Usuń
 45. Po urokach u Apollonusa nie uświadczyłam żadnych zmian. Pieniadze wyrzucone w błoto, nie polecam.

  OdpowiedzUsuń
 46. Jestem po rytuałach u Fallony i Alanny Onyxii. Miałam wykonywane je w połowie marca. Wczoraj dowiedziałam się że chłopak na którego urok był rzucony ma nową dziewczynę. Czuje się jakbym otrzymała cios kołkiem w serce:(
  Prosze o polecenie kogoś kto naprawdę może mi pomóc.... Jestem zakochana po uszy w tym chłopaku i nie wyobrażam sobie bez niego żyćia:(:(

  OdpowiedzUsuń
 47. Artur nie jest skuteczny, 5 miesięcy czekania i sytuacji ani drgnęła.

  OdpowiedzUsuń
 48. A czy zamawiał ktoś z was rytuał wiccański?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co mi wiadomo, lepsze są egipskie. Rytuały wiccańskie nie są do końca bezpieczne. Przynajmniej tak można wyczytać w sieci.

   Usuń
  2. Egipskie dają najlepsze rezultaty, kilku osobom udało się dzięki nim odzyskać drugą połówkę.

   Usuń
  3. A co jest skuteczniejsze spętanie miłosne czy rytuał egipski?

   Usuń
  4. Zalezy od odprawiającego, Egipskie stosowane są w najcięższych przypadkach, zaś spętania mają wysoką skuteczność, ale w najtrudniejszych sytuacjach mogą nie dać całkowitego efektu

   Usuń
 49. kobietamag@interia.pl czy warto tam zamawiać rytuał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamawiałam u niej wróżbę i nie sprawdziła się.

   Usuń
  2. Nie warto, relacje z facetem po rytuale się nie zmieniły, czytaj - dalej nie chce ze mną rozmawiać.

   Usuń
  3. tylo wyciaga kase, relamuje sie wszedzie

   Usuń
 50. Nie polecam kirysalez - brak działania.

  OdpowiedzUsuń
 51. Po rytuałach u Bucardi nie odczułam choćby minimalnej poprawy:(

  OdpowiedzUsuń
 52. Poszukuję opinii na temat skuteczności rytuałów o wróżbity Bogumiła oraz irminy May. Będę wdzięczna za opinie.

  OdpowiedzUsuń
 53. o Bogumile słyszałam tylko tyle, że rytuały które odprawia nie mają skuteczności. Za to część wróżby sprawdziła się u koleżanki.

  OdpowiedzUsuń
 54. Mogę wydac opinie o niejakim "Marcin Tarot". Opinię negatywna, ponieważ po 4 miesiącach nie nastąpiły zadne zmiany. Zmarnowałam niemało pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
 55. Co jest lepsze spetanie milosne czy rytual egipski? U mysticum jest uczciwy, sprawdzaja sie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spętanie przyniosło na tyle skutek że znowu zostaliśmy parą, ale dochodzi między nami nadal do wielu nieporozumień. Chciałabym aby on częściej brał pod uwagę moje zdanie, i w ciągu kilku miesięcy wreszcie zdecydował się oświadczyć.

   Usuń
  2. A ile czekałaś na efekty? Mogłabyś się ze mna skontaktować?

   Usuń
 56. Witam.A czy ktoś coś wie o skuteczności Piotr Kajfasz.Duzo kasy nie chce?

  OdpowiedzUsuń
 57. Magdalena Orzechowska11 lipca 2018 04:30

  Również przestrzegam przed marcintarot.pl- kolejny grzyb po deszczu, mam kontakt z 7 osobami, które korzystały z jego usług i u żadnej z nich nie ma efektów.

  OdpowiedzUsuń
 58. Rytualnykra.pl ktoś korzystał coś na ten temat ???

  OdpowiedzUsuń
 59. Co sądzicie o Elwira vitae, mysticum.pl, Irmina Anastow I Gabriela Kleyna? Wyczytałam o nich przeróżne opinie i mam mieszane uczucia

  OdpowiedzUsuń
 60. U Gabrieli nie działa, mam wątpliwości czy w ogóle wykonała rytuał, a na maile nie odpowiada. A miał ktoś robiony rytuał u Lucille?

  OdpowiedzUsuń
 61. A czy ktod wykonywał u lucilexx lub szamanki Klary?

  OdpowiedzUsuń
 62. Z osób, które zamówiły rytuały i z którymi utrzymuję mailowy kontakt o mysticum wypowiadają się pozytywnie, dwie kobiety zamówiły u Artura bez efektów, a jedna u Irminy - osoba ta obecnie czeka na efekt, ale mija już 3 miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 63. rytualy-milosne.pl - zamawiał tam ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamawiałam 2 miesiące temu i nadal nic się nie dzieje.

   Usuń
 64. U Kleyny rytuał nie zadziałał. Odradzam.

  OdpowiedzUsuń
 65. Ze swojej strony mogę dodać, że zamówiłam dwa rytuały - pierwszy na mysticum.pl (zakończony pod koniec listopada), a druga u rytualista-adron@wp.pl, zakończony 7 grudnia. Któryś z nich przyniósł skutek, ponieważ w połowie grudnia mój mężczyzna odezwał się do mnie, a dokładnie 19 stycznia wróciliśmy do siebie. Tyle ode mnie i życzę powodzenia również innym pragnącym powrotu najbliższej osoby:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 66. Zastanawiam się nad Gruszczynska ale widze że opinie negatywne. Możecie jeszcze kogoś polecić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zamawiaj niczego u gruszczynskiej, zero dZiałania

   Usuń
 67. Z mysticum lepiej zamówić spętanie czy rytuał egipski?

  OdpowiedzUsuń
 68. Ja zamówiłam egipski od mysticum.pl zobaczymy czy coś pomoże mam nadzieję że za taką kasę coś się zmieni :) Miałam zwykły rytuał 7 dniowy u Ani Szalkowskiej ale efekty były bardzo słabe, znikome

  OdpowiedzUsuń
 69. W moim przypadku pomógł egipski, co do spętań się nie wypowiadam.

  OdpowiedzUsuń
 70. Odradzam Szalkowską.

  OdpowiedzUsuń
 71. Ja również zamówiłam rytuał miłosny u Pani Ani Szalkowskiej. Efekty miałam jednak nie takie o jakich marzyłam. Teraz myślę o rytuale egipskim. Polecacie kogoś?

  OdpowiedzUsuń
 72. Sprawdź mysticum, sporo osób miało u niego efekt.

  OdpowiedzUsuń
 73. Z własnych doświadczeń mogę się wypowiedzieć o rytualnymkręgu - rytuał nie zadziałał nawet w minimalnym stopniu:(

  OdpowiedzUsuń