poniedziałek, 5 września 2016

Uroki miłosne- UWAGA

Witam Państwa
W sieci znajduje się mnóstwo stron na których możemy zakupić usługę odprawienia rytuału miłosnego. Z powodu tego że znalazłam się w życiowym dołku, ponieważ mąż znalazł sobie inną kobietę zainteresowałam się tym tematem. Na początku byłam pełna nadziei. Zaczęłam czytać komentarze na temat ludzi zajmujących się urokami. I wtedy nastały pierwsze chwile zwątpienia. Zazwyczaj komentarze bardzo pozytywne przeplatały się z tymi negatywnymi. W końcu trafiłam na forum - rytualmilosny.fora.pl - jedno z większych for internetowych na ten temat. Prawie każda ze stron miała tam opinie negatywne, jednakże 2 osoby - Artur urokmilosny.blogspot.com, oraz Szeptunka Barbara Gruszczyńska miały opinie zdecydowanie pozytywne. Pomyślałam sobie, że skoro tyle osób wypowiada się dobrze o tych "rytualistach" to spróbuję zamówić tam urok miłosny. Najpierw napisałam do Artura. Po wymianie kilku maili otrzymałam dane do wpłaty. Zapłaciłam, następnie zostałam poinformowana o odprawieniu rytuału i o tym że efekty mają przyjść po około 2 miesiącach. Jak się potem okazało te efekty nie tylko nie przyszły, lecz było jeszcze gorzej niż wcześniej. Przed rytuałem mąż przynajmniej ze mną rozmawiał, tymczasem po, przestał w ogóle się do mnie odzywać. Czułam się bardzo źle, ale pomyślałam sobie, że zamówię jeszcze jeden rytuał u Pani Gruszczyńskiej. Schemat wymiany maili był podobny jak poprzednio, również zostałam zapewniona że niedługo zobaczę efekty i mąż do mnie powróci. Niestety - mijały kolejne tygodnie, a sytuacja wciąż pozostawała bez zmian. A Gruszczyńska, podobnie jak wcześniej Artur po prostu przestała odpowiadać na moje maile.

Po co o tym napisałam? A po to, że pomyślałam sobie że nie zostawię tego  bez echa. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy inni oferujący rzucenie uroku miłosnego również działają w tak podły sposób, aczkolwiek te dwie osoby po prostu ze mnie zakpiły.

Poczytałam trochę więcej na temat wymienionego wcześniej forum i zaczęłam analizować informacje. Próbowałam się zarejestrować. Moje konto nigdy nie zostało aktywowane. I w końcu dotarło do mnie- to forum stworzyła jedna osoba chcąca się wypromować i łatwo zarobić. Gdy zostawiłam na forum kafeteria w jednym z tematów o urokach swój e-mail i opisałam sprawę odezwały się do mnie 3 inne kobiety  pokrzywdzone   przez te same osoby. Jedna z nich napisała że jej konto na rytualmilosny.fora.pl zostało aktywowane, lecz gdy tylko napisała negatywną opinię na Artura, wypowiedź została usunięta z forum, a ona zbanowana. Szkoda tylko że nie wiedziałam o tym wcześniej i straciłam  całkiem sporo pieniędzy....

Na obecną chwilę pogodziłam się już z utratą męża i staram się żyć własnym życiem. Mogłabym szukać dalej skutecznych rytualistów, ale uznałam że nie mam pewności że znajdę kogoś kto rzeczywiście mi pomoże, a ponadto nabrałam dystansu do wielu spraw i wierzę że będzie dane spotkać mi kogoś z kim jeszcze będę szczęśliwa.


26 komentarzy:

 1. A czy zna ktoś adres (strona, e-mail) jakiegoś skutecznego rytualisty? Ciężko w sieci znaleźć taką osobę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, poszukuję informacji o następujących stronach: urok-milosny.pl, urokmilosny24.pl, mysticum.pl, iton.com.pl, urokmilosny.blogspot.com, magia-anielska.pl, magiczny-swiat.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Korzystałama z itona i mysticum.pl. Po rytuale z iton.com.pl efektów brak, po rytuale miłosnym z mysticum chłopak wrócił, ale dalej zdarzają się nam ciche dni.

  OdpowiedzUsuń
 4. A co możecie powiedzieć o Barbarze Gruszczyńskiej?

  OdpowiedzUsuń
 5. Barbarze Gruszczyńska to oszustwo inna nazwa Artura

  OdpowiedzUsuń
 6. A czy warto skorzystać z urok-milosny.pl?

  OdpowiedzUsuń
 7. rytualista z urok-milosny.pl jest akurat jednym z najpewniejszych i najskuteczniejszych z obecnie ogłaszająych się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamawiałam z urok-milosny.pl, minęły 4 miesiące i nie ma żadnych efektów.

   Usuń
 8. Zamawiałam jakiś czas temu rytuały u emmy cole i ja2313@op.pl efektów zadnych.

  OdpowiedzUsuń
 9. A próbował ktos rytuałów egipskich z mysticum.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. z mysticum to nie wiem, ale wrózka ewa i alanna onyxia nie są skuteczne bo zamawiałam u nich 4 miesiące temu i dalej nic się nie zmieniło.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z mysticum.pl na innych forach ludzie polecają spętania miłosne, sama nie zamawiałam więc nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 12. egzorcysta.info nie polecam, zero efektów.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zamawiałam u Alanny Onyxii, Gruszczyńskiej i wróżki Ewy w mniej więcej podobnym czasie (przeszło 2,5 miesiaca temu). Moja sytuacja miłosna od tego czasie zupełnie się nie polepszyła.

  OdpowiedzUsuń
 14. Piszcie jeszcze swoje opinie o mysticum.pl, zastanawiam się mocno nad skorzystaniem.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy ktoś korzystał jeszcze z Artura z urokmilosny.blogspot.com ? Jaki miałyście z nim kontakt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Macie jakies opinie o kirasalez i rytualista-adron@wp.pl ?

   Usuń
  2. 3 miesiace temu zamawiałam i nic nie wskazuje żeby mężczyzna miał wrócić. A Artur coraz rzadziej odpisuje na maile.

   Usuń
 16. egzorcysta.info nie działa. Czekałam 4 miesiące na powrót chłopaka, ale nie nastapiło nic takiego.

  OdpowiedzUsuń
 17. Posiadacie jakieś informacje na temat zofia-rytualy@wp.pl ? Robił ktoś u niej rytuał?

  OdpowiedzUsuń
 18. ja u tej zofii zamawiałam już długi czas temu 3-4 miesiące jakieś i żadnych zmian na lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 19. U malabory ktoś robił?

  OdpowiedzUsuń
 20. Объявление на сайте http://info-pics.biz/ поможет Вам продать или купить товары и услуги в Бердянске. У нас всегда большое количество актуальных объявлений.

  OdpowiedzUsuń
 21. korzystałam z egzorcysta.info Efekty były dopiero po 3 miesiącach. Nie mniej sprawdziło się wiele z wróżb, sam rytuał jakiś dziwny i mroczny. Ciężki kontakt stąd też i kontakt z facetem sporadyczny a nie było wcale

  OdpowiedzUsuń
 22. Ciężko było mi znaleźć informacje na temat osób wykonujących rytuały. Zamówiłam u Artura, zapłaciłam. Niby wykonuje, ale bardzo jest z nim trudny kontakt. Też chciałam założyć konto na forum, ale nie aktywują mi go. Wypowiedzi tam są bardzo podobne do tych z forum gazety. Tylko zastanawiam się, dlaczego ktoś, kto napisał tak wydawałoby się rzetelny blog na temat rytuałów, miałby oszukiwać? Dostałam jego dane kontaktowe, adresowe. Nie sprawdzałam adresu, ale poczta została wysłana poleconym i otrzymałam sms, że została doręczona.

  OdpowiedzUsuń