poniedziałek, 5 września 2016

Uroki miłosne- UWAGA

Witam Państwa
W sieci znajduje się mnóstwo stron na których możemy zakupić usługę odprawienia rytuału miłosnego. Z powodu tego że znalazłam się w życiowym dołku, ponieważ mąż znalazł sobie inną kobietę zainteresowałam się tym tematem. Na początku byłam pełna nadziei. Zaczęłam czytać komentarze na temat ludzi zajmujących się urokami. I wtedy nastały pierwsze chwile zwątpienia. Zazwyczaj komentarze bardzo pozytywne przeplatały się z tymi negatywnymi. W końcu trafiłam na forum - rytualmilosny.fora.pl - jedno z większych for internetowych na ten temat. Prawie każda ze stron miała tam opinie negatywne, jednakże 2 osoby - Artur urokmilosny.blogspot.com, oraz Szeptunka Barbara Gruszczyńska miały opinie zdecydowanie pozytywne. Pomyślałam sobie, że skoro tyle osób wypowiada się dobrze o tych "rytualistach" to spróbuję zamówić tam urok miłosny. Najpierw napisałam do Artura. Po wymianie kilku maili otrzymałam dane do wpłaty. Zapłaciłam, następnie zostałam poinformowana o odprawieniu rytuału i o tym że efekty mają przyjść po około 2 miesiącach. Jak się potem okazało te efekty nie tylko nie przyszły, lecz było jeszcze gorzej niż wcześniej. Przed rytuałem mąż przynajmniej ze mną rozmawiał, tymczasem po, przestał w ogóle się do mnie odzywać. Czułam się bardzo źle, ale pomyślałam sobie, że zamówię jeszcze jeden rytuał u Pani Gruszczyńskiej. Schemat wymiany maili był podobny jak poprzednio, również zostałam zapewniona że niedługo zobaczę efekty i mąż do mnie powróci. Niestety - mijały kolejne tygodnie, a sytuacja wciąż pozostawała bez zmian. A Gruszczyńska, podobnie jak wcześniej Artur po prostu przestała odpowiadać na moje maile.

Po co o tym napisałam? A po to, że pomyślałam sobie że nie zostawię tego  bez echa. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy inni oferujący rzucenie uroku miłosnego również działają w tak podły sposób, aczkolwiek te dwie osoby po prostu ze mnie zakpiły.

Poczytałam trochę więcej na temat wymienionego wcześniej forum i zaczęłam analizować informacje. Próbowałam się zarejestrować. Moje konto nigdy nie zostało aktywowane. I w końcu dotarło do mnie- to forum stworzyła jedna osoba chcąca się wypromować i łatwo zarobić. Gdy zostawiłam na forum kafeteria w jednym z tematów o urokach swój e-mail i opisałam sprawę odezwały się do mnie 3 inne kobiety  pokrzywdzone   przez te same osoby. Jedna z nich napisała że jej konto na rytualmilosny.fora.pl zostało aktywowane, lecz gdy tylko napisała negatywną opinię na Artura, wypowiedź została usunięta z forum, a ona zbanowana. Szkoda tylko że nie wiedziałam o tym wcześniej i straciłam  całkiem sporo pieniędzy....

Na obecną chwilę pogodziłam się już z utratą męża i staram się żyć własnym życiem. Mogłabym szukać dalej skutecznych rytualistów, ale uznałam że nie mam pewności że znajdę kogoś kto rzeczywiście mi pomoże, a ponadto nabrałam dystansu do wielu spraw i wierzę że będzie dane spotkać mi kogoś z kim jeszcze będę szczęśliwa.


23 komentarze:

 1. A czy zna ktoś adres (strona, e-mail) jakiegoś skutecznego rytualisty? Ciężko w sieci znaleźć taką osobę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, poszukuję informacji o następujących stronach: urok-milosny.pl, urokmilosny24.pl, mysticum.pl, iton.com.pl, urokmilosny.blogspot.com, magia-anielska.pl, magiczny-swiat.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Korzystałama z itona i mysticum.pl. Po rytuale z iton.com.pl efektów brak, po rytuale miłosnym z mysticum chłopak wrócił, ale dalej zdarzają się nam ciche dni.

  OdpowiedzUsuń
 4. A co możecie powiedzieć o Barbarze Gruszczyńskiej?

  OdpowiedzUsuń
 5. Barbarze Gruszczyńska to oszustwo inna nazwa Artura

  OdpowiedzUsuń
 6. A czy warto skorzystać z urok-milosny.pl?

  OdpowiedzUsuń
 7. rytualista z urok-milosny.pl jest akurat jednym z najpewniejszych i najskuteczniejszych z obecnie ogłaszająych się.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zamawiałam jakiś czas temu rytuały u emmy cole i ja2313@op.pl efektów zadnych.

  OdpowiedzUsuń
 9. A próbował ktos rytuałów egipskich z mysticum.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. z mysticum to nie wiem, ale wrózka ewa i alanna onyxia nie są skuteczne bo zamawiałam u nich 4 miesiące temu i dalej nic się nie zmieniło.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z mysticum.pl na innych forach ludzie polecają spętania miłosne, sama nie zamawiałam więc nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 12. egzorcysta.info nie polecam, zero efektów.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zamawiałam u Alanny Onyxii, Gruszczyńskiej i wróżki Ewy w mniej więcej podobnym czasie (przeszło 2,5 miesiaca temu). Moja sytuacja miłosna od tego czasie zupełnie się nie polepszyła.

  OdpowiedzUsuń
 14. Piszcie jeszcze swoje opinie o mysticum.pl, zastanawiam się mocno nad skorzystaniem.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy ktoś korzystał jeszcze z Artura z urokmilosny.blogspot.com ? Jaki miałyście z nim kontakt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Macie jakies opinie o kirasalez i rytualista-adron@wp.pl ?

   Usuń
  2. 3 miesiace temu zamawiałam i nic nie wskazuje żeby mężczyzna miał wrócić. A Artur coraz rzadziej odpisuje na maile.

   Usuń
 16. egzorcysta.info nie działa. Czekałam 4 miesiące na powrót chłopaka, ale nie nastapiło nic takiego.

  OdpowiedzUsuń
 17. Posiadacie jakieś informacje na temat zofia-rytualy@wp.pl ? Robił ktoś u niej rytuał?

  OdpowiedzUsuń
 18. ja u tej zofii zamawiałam już długi czas temu 3-4 miesiące jakieś i żadnych zmian na lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 19. U malabory ktoś robił?

  OdpowiedzUsuń
 20. Объявление на сайте http://info-pics.biz/ поможет Вам продать или купить товары и услуги в Бердянске. У нас всегда большое количество актуальных объявлений.

  OdpowiedzUsuń